Labas rasau laiska i ateiti dabar yra 2011 09 28 esu vokietyjoje vel prasidejo priepoliai tikiuos po desimties metu vis dar galesiu perskaityti si laiska ;)
Miela ateities aš :)
Kur tu dabar? Ar tu jau vedus? Ar tu turi vaikų? Ar energetinis vis dar yra tavo mėgstamiausias gėrimas? Ar baigei universitetą? Kur tu dabar gyveni? Ar kada nors...
Nusišypsok :)
2011-09-27 15:51:14
Dear FutureMe,
YOU ARE TWO-ZERO! TWENTY! WOW!
Now. You need to hangouts chat Isaac Perkins, (his email is dragonboyinafire@gmail.com. Remind him that at 20 you were gonna buy Twenty One Pilots...



EN
CH
ES
HI
AR
PT
RU
JP
DE
LT
FR