Labas, meile mano :)
Rašau tau 2011 m. rugsėjo 28 d. Tu dabar namie, mūsų mažius šiek tiek serga... Taip įdomu, ar tu tikrai gausi šį mano laišką :)
Norėčiau, kad tu jį gautum...
Swaleha
<3
zoo wee mama
ECHALE GANAS A LA VIDA, PORQUE AL FINAL DE CUENTAS DEPENDERÁ DE TI MISMO
Dear Ratnakar
5 year have been completed today since i have send you the mail..
it was raining that day ,
the day before we had a party of UNICEF arrange by Yuraj chavan.
in ocean bliss....
Labas Justina,
Taigi, tavo svajonė išsipildė, sulaukei tikro laiško. Tik šis laiškas šiek tiek kitoks. Tau rašo Justina prieš 10 metų. Ta pati svajoklė, meniškos sielos, gyvenimo...



EN
CH
ES
HI
AR
PT
RU
JP
DE
LT
FR