Hi,
So as I said I can send you a letter. haha. ^^ Here it is!
Hope you are okay. :) I am not good at writing letters, so sorry. :c
I love your blog very much!
Stay beautiful.
Bye. xoxo
T0mbl3r
Labas Karoli, sveikinu tave su 36-uoju gimtadieniu. Linkiu gereusiu akimirku ateity, ir visko kas gereusia.
Karolis is Websters Land , Edinburgh.
Hello! It’s so great to see you! Bye! ØwØ
Ei, ateities žmogau!
Norėčiu, kad prisimintum šią mergaitę:
Kai lietutis ilgisi žolės, o žvaigždelės nakties, sėdi mergaitė ant suolelio ir skaičiuoja akmenėlius. Tamsu, tik...
Hello friend
Welcome to your brain being fully cooked allegedly- I hope you're a more responsible, sorted person, but even if you aren't, who rlly cares.
I think you're either doing above...



EN
CH
ES
HI
AR
PT
RU
JP
DE
LT
FR